Nowe mieszkania Kraków

Jeśli poszukujesz doskonałego mieszkania w Krakowie to perfekcyjnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie Osiedle Saturna, które pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu doskonałych kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w owym osiedlu pozostały specjalnie zaprojektowane jako lokale posiadające podwyższoną energooszczędność. Oprócz tego będą one posiadały osprzęt elektryczny oraz grzejniki i parapety z konglomeratu. Co więcej wszystkie ściany pozostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie wyposażony w idealną windę i wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną wyekwipowane w wspaniałe rolety zewnętrzne. Bez wątpienia cały teren osiedla pozostanie ogrodzony oraz zamknięty, a również objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał niezwykły plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę kapitalne miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z tego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli tylko marzyłeś o mieszkaniu w Krakowie – oprócz w nowym mieszkaniu to kapitalne dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to idealna, oddana już inwestycja, jaka jest umieszczona zaledwie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten godny podziwu obiekt jest zaopatrzony pomiędzy innymi w windę i garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Mało tego cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Nadto na obszarze obiektu postawiony jest plac zabaw, a ponadto w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę imponujące miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas dzisiejsze oraz ekstra stworzone mieszkanie to właśnie odpowiedniej trafić nie mogłeś.

Będzie to doskonałe miejsce zarówno dla Ciebie jak dodatkowo dla całej twojej rodziny. Na pewno mieszkając tutaj nic Cię nie zawiedzie. Postaw na luksus i wysoką wygodę i żyj pełnią życia i pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać autentycznym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w życzliwej okolicy oraz miłym sąsiedztwie to perfekcyjne dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. Chwilowo w sprzedaży jest 4 gotowe imponujące budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla pozyskany jest bardzo atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte świetne punkty usługowe i jakość wykończenia lokali i części wspólnych zapewniają duży komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu oraz internetu, a do tego cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Oprócz tego posiadamy dostęp do wspaniałego placu zabaw dla dzieci. Niezmiernie dobrym czynnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Kolejnym bardzo ciekawym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli chcesz mieszkać w tak przecudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to idealne miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny, mające olśniewającą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę perfekcyjnym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt został tak dokonany, iż zaspokoi wyczekiwania w najwyższym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niehałaśliwa okolica mająca czyste powietrze i olśniewający mikroklimat. Odnajduje się ona w pobliżu Parku Jurajskiego, będącego dzisiaj enklawę nieskażonej przyrody oraz naturalnego piękna. Można korzystać z terenów wymarzonych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Bliskość przyrody nie oznacza braku dostępu do wszelakich usług, jakie oferuje względnie bliskie centrum Krakowa. Przez środek osiedla przewidziana jest strefa rekreacyjna z deptakiem i placami zabaw dla dzieci. Tak aby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów zaplanowano nasyp ziemny z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę olśniewającym rozstrzygnięciem dla nas oraz całej naszej rodziny. Idealna lokalizacja, urocza okolica sprawi, że każdy będzie wybitnie zadowolony z mieszkania w owym przecudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli chcesz zamieszkać w Krakowie oraz właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to imponującym rozstrzygnięciem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to kameralna willa w której zaprojektowano jedynie pięć wygodnych, niezwykle efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się nowoczesną, luksusową architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to szczerze fenomenalne miejsce, jakie w szczególności zadowoli zarówno Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek urządzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów ma oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, dostępne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają ogromne balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku zaprojektowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dopuszczenie na teren działki ograniczony jest jedynie dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc wspaniałe miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak ładnej okolicy i w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Leave a comment

Your email address will not be published.


*