Nowe inwestycje wrocław 2018

Atrakcyjne miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to na prawdę kapitalna sprawa. Na dodatek jeżeli chodzi tutaj o nowy lokal, w jakim będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być imponujące Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to zespół siedmiu budowli wielorodzinnych umiejscowiony w zachodniej części Wrocławia. Lokalizacja osiedla stanowi jeden z największych plusów inwestycji. Cząstka mieszkań na najwyższej kondygnacji ma antresole. Do każdego z mieszkań przywierają balkony, a w przypadku lokali parterowych – dodatkowo przestronne tarasy naziemne. Kolejną zaletą tej lokalizacji jest istnienie szkół oraz przedszkoli. W okolicy jest także odpowiednio rozwinięta sieć małych sklepów.

Będzie to na prawdę perfekcyjne osiedle mające masę rozlicznych atutów. Warto zamieszkać w tak świetnej lokalizacji i o nic się nie martwić. Na dodatek na terenie będzie plac zabaw oraz park, a cały teren będzie zagrodzony.

Jeżeli rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to nadzwyczaj polecanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek posiada formę zamkniętego czworoboku z wewnętrznym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra oraz czteropoziomowym parkingiem, jakiego 2 poziomy odnajdują się w piętrach podziemnych, a następne 2 – w części parterowej oraz w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru została umieszczona także część handlowo-usługowa przekazana na sprzedaż. Wejście do pełnego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej przez zabezpieczony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd dodatkowo będzie można dostać się schodami ewentualnie dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to szczerze idealna inwestycja doskonała właśnie dla Ciebie. Następującymi plusami inwestycji jest garaż, teren strzeżony i usługi w budynku, a również recepcja czy sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak wspaniałym miejscu wraz z perfekcyjną lokalizacją.

Szczególna lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje własne mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się żadna rodzina. Istotne, aby mieszkanie to było w właściwej okolicy i było komfortowe oraz miało nieschematyczny wygląd.

Takim mieszkaniem może być jedno z mieszkań w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 ogromnie elitarnych apartamentów stawianych w nader prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek całkowicie prezentuje się w sąsiedztwie szykownych zabytkowych kamienic. Nowoczesności dopisują mu zastosowane w elewacji duże nawierzchnie przeszkleń, a fuzja szkła z piaskowcem umożliwia ekskluzywny wygląd. Luksusowe apartamenty powstaną w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to dzielnica z długoletnią tradycją budownictwa typu willowego, mająca niestereotypową atmosferę.

Rezydencja Borek to szczerze bajeczne miejsce dla każdego. Każdy posiadacz poczuje się tutaj ogromnie komfortowo oraz miło, a idealna okolica sprawi, że będziemy niezmiernie zadowoleni z mieszkania w tym miejscu.

Mieszkanie we Wrocławiu jest na prawdę perfekcyjną sprawą, tym bardziej jeśli będziemy mieszkać w świetnej lokalizacji, jakiej będzie zazdrościł Ci każdy.

Przykładem może być olśniewające Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam bez wątpienia gotowe już mieszkania 2 oraz 3 pokojowe umieszczone całkowicie na terenie zamkniętym, który jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Około znajdziemy idealne tereny zielone, co w znacznym stopniu sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Dodatkowym atutem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie i Park Południowy, a również bardzo bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. Opodal odnajdują się także przedszkola i szkoły. Dodatkowo dostępne są mieszkania mające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to imponująca sprawa i na prawdę warto zamieszkać w tak perfekcyjnej okolicy. Z pewnością nikt się tutaj nie zawiedzie. Jest to doskonałe miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Nie czekaj i kup mieszkanie marzeń już teraz.

Kapitalne mieszkanie specjalnie dla Ciebie

Jeżeli zawsze pragnąłeś posiadać perfekcyjne, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie wspaniałe dla Ciebie. Doskonała lokalizacja i oszałamiająca atmosfera to właśnie to co tutaj odnajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej oraz Klimasa powstaje najogromniejsze doskonałe osiedle mieszkaniowe. Na terenie, jaki do niedawna zdominowany był przez budownictwo typowo przemysłowe, kwitnie nowomodne, komfortowe osiedle, kierowane najnowocześniejszym designem, przyjacielskie, efektywne i bardzo miejskie innymi słowy wprost perfekcyjne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie współczesna, celowo opracowana fontanna. W trosce o wysoki luksus i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle zaopatrzone będzie w monitoring oraz videodomofony. Do placów zabaw dostęp będą posiadać jedynie mieszkańcy osiedla.

Cudowna lokalizacja i najwyższe standardy sprawią, iż nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas zakupić mieszkanie świetne dla Ciebie oraz twojej rodziny.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*