Artykuły

Kremy, balsamy, suplementy i pompki

Na szczęście dla kobiet chcących bez operacyjnie poprawić swój biust, istnieje dziś wiele sprawdzonych metod na powiększenie małych piersi. Każda z tych metod oferuje różny poziom skuteczności powiększenia i modelowania piersi, wymagają też różnych kosztów i różnią się wysiłkiem jaki trzeba w to włożyć. Kosmetyczne, nieinwazyjne zabiegi powiększania piersi szybko zyskują na popularności – zarówno u nastolatek, jak i kobiet bardziej dojrzałych. Preparaty służące do  korekty wielkości biustu są  dostępne w postaci naturalnych i bezpiecznych preparatów. Stosuje się je jako kremy czy balsamy do stosowania miejscowego – na biust, lub jako produkty doustne, w formie kapsułki. Często możemy również trafić na gotowe zestawy do powiększania biustu, w skład których wchodzą kremy i balsamy do stosowania zewnętrznego, suplementy i w niektórych przypadkach pompy próżniowe. Spośród tych trzech elementów, to pompa próżniowa jest najskuteczniejszym składnikiem, ale również budzącym największe kontrowersje i obawy. Jej działanie jest podobne do działania pompki do powiększania penisa. Wytworzone podciśnienie zasysa tkankę tłuszczową piersi, wzmagając szybsze krążenie krwi i powiększanie rozmiarów. Efekty, które można w ten sposób uzyskać są imponujące, ale nie należą niestety do trwałych. Dużą skuteczność mają natomiast suplementy w postaci tabletek, które stymulują układ krwionośny do efektywniejszej pracy.

Suplementy na powiększanie piersi są na ogół tworzone z ziół, naturalnie występujących w przyrodzie. Starannie selekcjonowane zioła są bogate w związki progesteronu, a inne, takie jak kozieradka kopru zawiera estrogen i wiele pozostałych, cennych pierwiastków.

Jaką rolę pełnią zioła w powiększaniu biustu?

Zioła stosowane w doustnych suplementach oraz kremach i balsamach zabierają  ciało kobiety w podróż z powrotem w okres dojrzewania. Jest to bardzo ważne, gdyż to właśnie wtedy jajniki produkują duże ilości damskich hormonów – estrogenu i progesteronu, które odpowiadają za rośnięcie piersi. Etap wzrostu piersi dobiega końca wraz z osiągnięciem wielkości dojrzałego człowieka. Zażywanie ziołowych suplementów może ponownie stymulować przysadkę do produkcji hormonów, dając jednocześnie sygnał do dalszego powiększania rozmiaru tkanki piersiowej.