Artykuły

jak powiększyć biust

Jędrne, wypielęgnowane piersi to atut każdej kobiety. Mimo że mogło by się wydawać że  rozmiar jest w tym przypadku nie jest sprawą pierwszorzędną, to musimy pamiętać, że duża część kobiet  chciałyby coś w tej materii poprawić. Większość kobiet marzy o większym biuście, a w przypadku gdy nie mają one zastrzeżeń do rozmiaru piersi, to chętnie poprawiłyby ich kształt lub jędrność. Aby osiągnąć ten cel nie trzeba wcale sięgać po radykalne środki takie jak na przykład operacje plastyczne i implanty piersi z silikonu. Często dla osiągnięcia dobrego efektu  wystarczy kilka prostych rad i zastosowanie sprawdzonych  ziołowych specyfików.

krok pierwszy – ujędrnianie piersi
Jednym z najprostszych a zarazem  skutecznych domowych sposobów jest zabieg ujędrniania piersi  przy zastosowaniu chłodnego prysznica. Chłodna a czasem wręcz zimna woda powoduje, że skóra piersi się napina a biust lekko unosi i staje się jędrniejszy. Najpierw należy polewać skórę piersi ciepłą wodą, a następnie zimną. Zabiegi ujędrniania piersi powtarzamy 5-6 razy, czynność powinna  trwać około 60 sekund.

krok drugi – nawilżanie biustu
Aby cieszyć się pięknym biustem trzeba  pamiętać o kompleksowym nawilżaniu tej części kobiecego ciała. Odpowiednie nawilżenie uelastycznia skórę, a w przypadku szyi oraz dekoltu bardzo to bardzo istotne ze względu na to iż skóra jest  tu cienka i delikatna.  Pamiętajmy że to właśnie skóra utrzymuje biust we właściwym położeniu, brak elastyczności skóry powoduje  wiotczenie biustu. Nawilżanie piersi powinno być stałym elementem codziennej pielęgnacji ciała, dodatkowo pamiętajmy że aby kremy i maseczki działał, powinny być stosowane dość długo. Po porodzie i karmieniu, czy znaczącej utracie wagi w skutek odchudzania skóra na biuście może kurczyć się przez kilka miesięcy.

Krok trzeci -masaż piersi
Masaż wpływa na poprawę metabolizmu i przyspieszenie transportu tlenu do poszczególnych tkanek ciała. Dobrze wykonany masaż wspomaga detoksykację i oczyszczanie konkretnych partii ciała. Osiągamy to na skutek rozgrzania i przyspieszenia krążenia krwi w masowanym obszarze ciała. W przypadku biustu, stosowanie masażu wpływa wydatnie na poprawę  jędrność i ukształtowanie piersi. Nie wolno stosować masażu piersi, gdy wyczuwamy jakiekolwiek zmiany, np. guzki, trzeba  niezwłocznie  wykonać wtedy badania diagnozujące choroby piersi tj. np. USG oraz gdy na skórze piersi  pojawiają się zmiany niewiadomego pochodzenia.

Krok czwarty -ćwiczenia biustu
Kobiety które chcą cieszyć się ładnym biustem, powinny ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej. Wzmocnione mięśnie klatki piersiowej “wypychają” piersi w górę i w przód.
Jak ćwiczyć: Oto proste ale skuteczne ćwiczenia, należy stanąć na podłodze w odległości około 50 cm stołu. Oprzeć na nim dłonie. Należy opuszczać i unosić  ciało, jakby  robiło się pompki, należy wykonywać pięć serii ćwiczeń po 20″pompek”. Aby ćwiczenia przyniosły pożądany skutek należy ćwiczyć przynajmniej 3 razy w tygodniu.

krok piąty  rzuć palenie

Czy wiesz że palenie ma wpływ na Twoje piersi! Tak, choć mało osób o tym wie palenie ma szkodliwy wpływ na biust! Toksyny zawarte w papierosach zabijają białka które są odpowiedzialne za jędrność Twojego biustu. Więc  zamiast przeznaczać kolejne 15 zł na paczkę papierosów kup nowy krem do piersi!

ZIOŁA I SPECYFIKI NA POWIĘKSZENIE PIERSI
Zioła, w celu powiększenia swych  piersi  kobiety stosowały od dawna,  naturalne środki  powiększające piersi są znane i rozpowszechnione pod różnymi postaciami. Stosowane były napary, odwary lub maści.

Dziki pochrzyn
Dziki pochrzyn zawiera substancję działającą w sposób zbliżony do działania żeńskiego hormonu płciowego – progesteronu. Wyciągi z pochrzynu wydatnie poprawiają jędrność skóry piersi.

Koper włoski
To zioło znajduje się w naszym codziennym menu. Wpływ jego właściwości na zwiększenie piersi jest potwierdzony naukowo, działa  na rozwój gruczołów piersiowych. Koper włoski podnosi  poziom prolaktyny, co może powiększać obwód piersi.

Kozieradka
Surowcami leczniczymi są nasiona oraz kwitnące ziele kozieradki. Kozieradki jest używana w medycynie jako środek zmiękczający skórę i zdecydowanie ułatwiający gojenie ran. Preparaty na bazie kozieradki wykazują właściwości odżywcze, przeciwzapalne i rozkurczowe. W niektórych krajach kozieradka uważana jest za skuteczny afrodyzjak. Lecytyna oraz inne fosfolipidy zawarte w ziołach z kozieradki pobudzają motorykę mięśni.

Niepokalanek
Był  już w czasach starożytnych  wykorzystywany do leczenia kobiet. Niepokalanek ma działanie antyandrogenne, hamując jednocześnie wydzielanie prolaktyny. Wpływa także na powiększenie objętości biustu.

Pieprz
Ta popularna przyprawa wydatnie przyczynia się do powiększenia piersi, jego działanie jest  związane z działaniem zbliżonym w swych skutkach do oddziaływania żeńskiego hormonu progesteronu.

intymnosc
Jeżeli nie masz czasu ani chęci samej komponować swojej diety, robić wywary i maści tak aby skorzystać z dobroczynnego działania ziół, możesz skorzystać z gotowych produktów. Dla naszej wygody farmaceuci opracowali bardzo skuteczne preparaty mające na celu naturalne powiększenie piersi oparte między innymi na bazie naturalnych wyciągów z ziół. Najskuteczniejsze z nich,  przedstawiamy poniżej, zapraszamy do zapoznania się z naszym wyborem:

BREASTFAST 

PERFEKT-BUST

FABULOUS BREAST

VIAMAX BREAST

VOLUM’BUST