Artykuły

W Polsce trudno o jednolity ideał kobiecego piękna – twierdzi znany seksuolog prof. Lew-Starowicz. W naszym kraju mamy wiele typów kobiecej urody, dlatego jedni Polacy uwielbiają blondynki, inni brunetki. Jedni wolą piersi obfite, w stylu gwiazdek muzyki z lat 80-tych – im większe piersi, tym bardziej seksowne. Inni mężczyźni preferują nieco mniejsze piersi, ale zgrabne i kształtne. Ostatnio badania potwierdzają że mężczyźni zdają się najbardziej cenić biust o miseczce C – twierdzi znany seksuolog. 

Dla większości mężczyzn kobieca figura musi być proporcjonalna. Większe piersi, wąska talia, szersze biodra. Dla mężczyzn od niepamiętnych czasów oznaczało to płodność partnerki, a to było najważniejsze dla przetrwania gatunku.

Wiele kobiet zaczyna się zastanawiać co faceci widza w damskich piersiach. Przecież to taka sama część ciała, jak ręka czy, ucho, ale ucho tak nie podnieca mężczyzn jak piersi, ich kształt i rozmiar. Żaden normalny facet nie patrzy pożądliwie na uszy… Dlaczego mężczyznom tak bardzo podobają się piersi, albo pośladki. co w nich takiego jest, że nie przejdą obok nich obojętnie? Odpowiedź na to jest prosta i powszechnie znana – mężczyźni zwracają uwagę na te części ciała, które symbolizują płodność, prokreację – tak już zostali skonstruowani nawet jeśli zwracając uwagę na kobietę wcale nie myślą o dzieciach. Za to jak zahipnotyzowani patrzą się w miseczki, szczególnie te w rozmiarze C+