Artykuły

opis_fabulous

 

Większe piersi? Naturalnie!

Fabulous Breast to najnowszy tego typu środek różniący się od innych dostępnych na rynku suplementów diety, dzięki zastosowaniu nowej formuły stał się wyjątkowo skuteczny.

Kuracja może trwać tak długo jak zechcesz, jedno opakowanie Fabulous Breast to pełna miesięczna kuracja! Zaledwie jedno opakowanie da Ci upragnione efekty!

Dowiedz się więcej!

fabulous breast

Tabletki Fabulous Breasts posiadają w swoim składzie fitoestrogeny, które pod względem struktury przypominają żeński hormon estrogen naśladując go, jednak nie powodując dalej idących hormonalnych efektów np. produkcji mleka. Dzięki fitoestogenom następuje efekt jak w przypadku ciąży, Twój biust może wyraźnie się powiększyć, nawet o dwa rozmiary.

Inne składniki ziołowe suplementu  powodują większy napływ krwi do piersi, które również dzięki temu stają się jeszcze pełniejsze i jędrne. To działanie preparatu jest szczególnie korzystne dla nieco dojrzalszych kobiet, u których z wiekiem zmniejsza się  krążenie krwi w tej części ciała.

Większość kobiet obserwuje zmiany w wyglądzie swojego biustu już po 3 tygodniach stosowania – wtedy to fitoestrogeny ponownie uaktywniają pracę gruczołów piersiowych i pobudzają rozwój tkanki piersiowej.

Badania wykazują, że systematyczne stosowanie fitoestrogenów zawartych w Fabulous Breast może spowodować znaczne polepszenie wyglądu piersi. Z opinii klientek wynika, że po kilku miesiącach terapii ich biustonosze są o dwie miseczki większe.

Dowiedz się więcej!

intymnosc