Artykuły

Czy wiecie jakie są męskie preferencje, jeśli chodzi o konkretne części kobiecego ciała? Przede wszystkim należy obalić mit pokutujący w tabloidach, który mówi, że mężczyźni lubią bardzo duże piersi. Z badań TNS OBOP, które przeprowadzono wśród mężczyzn między 18. a 40. rokiem życia, wynika, że tylko dla  4 proc. mężczyzn idealna kobieta powinna mieć bujny biust w rozmiarze powyżej D.

intymnosc

Mężczyznom najbardziej podobają mi się piersi kształtne i jędrne, wcale nie muszą być duże. Takie, które mieszczą się w dłoni, są najlepsze twierdzi większość mężczyzn. Przeważnie duży biust jest zazwyczaj obwisły, nie licząc silikonowych gwiazd z napompowanymi piersiami, a nieduże, foremne piersi świetnie wyglądają pod bluzką bez stanika, rozbudzając męską wyobraźnie.

Według naukowców idealnym rozmiarem kobiecego biustu jest dla większości mężczyzn rozmiar C. Eksperci twierdzą bowiem, że przeciętny mężczyzna pożąda… przeciętnych piersi u kobiet. Warto tu podkreślić że przesada w żadną stronę nie jest wskazana, a najważniejsze są odpowiednie proporcje. Istnieją zagraniczne badania, które dowodzą, że im więcej  testosteronu ma mężczyzna, tym chętniej wybiera kobiety z dużym biustem.

Płaska pupa się męzczyznom nie podoba

Równie ciekawe są męskie opinie, jeśli chodzi o kształt damskich pośladków. Wiele kobiet wstydzi się swoich krągłości w tym miejscu oraz szerokich bioder. Niepotrzebnie.  Dla wielu mężczyzn o wąskich biodrach nie wygląda kobieco.  Z większości naukowych badań płynie wniosek, że dla większości mężczyzn figura typu „gruszka” albo „klepsydra” jest najbardziej atrakcyjna.

„Bardziej podobają  się mężczyznom szerokie biodra niż duże piersi. Dziewczyny z szerokimi biodrami i dużymi pupami, nie wstydźcie się ich, tylko nauczcie się nimi kręcić.  Mężczyźni zaznaczają jednak, że kobiece pośladki powinny być jędrne i kształtne.

Ważne jest również, aby kobieta miała szczupłą talię oraz płaski i po bokach zaokrąglony brzuch.