Artykuły

sposoby

Biust to od starożytności synonim kobiecości. Jak się powszechnie uważa, jędrny i słusznych rozmiarów świadczy o płodności, oraz seksualności kobiety i co tu by dużo nie  mówić, piękny biust przyciąga męskie spojrzenia. Kobiety obdarzone przez naturę niezbyt okazałymi kształtami piersi mają jednak sposoby na to, by ich biust był także atrakcyjny i kuszący.

Tabletki powiększające piersi
Suplementy diety najlepiej pomagają w ujędrnieniu i powiększeniu biustu. Najbardziej znanym i cieszącym się popularnością jest Fabulous Breast! Na naszej stronie oferujemy przegląd suplementów powiększających piersi.

Biustonosz typu push-up
To ulubiony rodzaj bielizny pań, których biusty określają początkowe litery alfabetu, a które chciałyby pochwalić się nieco większymi piersiami. Dobrze dobrany „puszap” podnosi piersi do góry i optycznie powiększa je, sprawiając wrażenie, że biust jest krągły i bardziej jędrny. Z badań wynika, że tylko co piąta Polka nosi dobrze dobrany biustonosz. Tymczasem odpowiednia bielizna nie tylko doda urody piersiom, ale także uchroni przed kłopotami w przyszłości.

Garderobiane sztuczki
Zatuszować mały biust można także odpowiednio dobraną garderobą. Bluzki z falbankami, marszczeniami, żabotami, kieszonkami lub wzorami w okolicach biustu optycznie go powiększą. Także kopertowe koszule czy sukienki. Najlepiej w jasnym kolorze lub wykonane z błyszczącego materiału. Mały biust pozwalają również zatuszować bluzki z małymi wycięciami czy golfy. Jeśli natura nie obdarzyła cię zbyt dużym biustem, zrezygnuj z dużych dekoltów, ciemnych, gładkich sukienek czy szmizjerek.

Ćwiczenia na większy biust
Klatka piersiowa pokryta jest pasem mięśni, które dzięki odpowiednim ćwiczeniom, stają się mocniejsze. Tym samym biust staje się sprężysty i podniesiony. Proste ćwiczenia możesz wykonywać sama w domu, np. pompki, ściskanie piłki przed sobą. Na siłowni trener przedstawi ci odpowiedni zestaw ćwiczeń. Ćwiczenia nie powiększą spektakularnie piersi, dzięki nim jednak zyskają ładny kształt i sprężystość, a mięśnie podniosą je, co optycznie powiększy biust. Ta metoda jednak wymaga systematyczności. Niebagatelne znaczenie ma także odpowiednia postawa. Nawet duży biust będzie wyglądał nieatrakcyjnie, jeśli będziesz się garbiła.

Masaż powiększy rozmiar
Rewolucyjna metoda naturalnego powiększania piersi polecana przez dr. Wiesława Niesłuchowskiego polega na nacieraniu biustu… śniegiem. Zimny kilkuminutowy masaż powoduje, że obkurczają się naczynia krwionośne a krew dociera do głębiej położonych tkanek. W ten sposób skóra biustu jest lepiej odżywiona, a piersi wydają się pełniejsze i większe. Zdaniem lekarza, stosując systematycznie masaż, możemy powiększyć biust nawet o rozmiar.

Zimny prysznic działa!
Może być stosowany jako alternatywa dla nacierania śniegiem, który, bądź co bądź, nie jest u nas dostępny cały rok, a i kontakt piersi ze śniegiem nie zawsze musi być przyjemny. Naprzemienny zimny i ciepły prysznic i odpowiedni masaż, zakończony zimnym strumieniem wody napina skórę i ujędrnia ją.

Kosmetyki, które ujędrnią
Po każdej kąpieli wcieraj w biust delikatnymi, okrężnymi ruchami kosmetyki ujędrniające biust. Raz na tydzień stosuj odpowiednią maskę poprawiającą kondycję skóry tych partii ciała.